Kada ir kur žiūrėti 2022 m. FIFA pasaulio taurės tiesioginę transliaciją

Belgija šiuo metu yra sunkioje padėtyje po pralaimėjimo prieš Maroką. Walido Regragui vyrai dominavo procese ir pajuto savo buvimą. Visas šis spaudimas galiausiai pasiteisino, kai 73-ąją minutę Romainas Saissas atidarė įvartį. Zakaria Aboukhlalas užbaigė sutartį su savo komanda įmušdamas įvartį vėlyvą sustabdymo laiką.

Roberto Martinezo auklėtiniai toli gražu neįtikino šioje kampanijoje, o kai kurie netgi vadintų juos laimingais, įmušę tris taškus pirmajame grupės mače su Kanada, kai Alphonso Daviesas nepataikė baudos.

2022 m. FIFA pasaulio taurės taškų lentelė | 2022 m. FIFA pasaulio taurės tvarkaraštis | 2022 m. FIFA pasaulio taurės rezultatai | FIFA Pasaulio taurė 2022 Auksinis batas

Kita vertus, ši Kroatijos komanda puikiai praleido savo paskutinį susitikimą su Kanada. Nepaisant to, kad žaidimo pradžioje buvo įmuštas įvartis, Luka Modričius ir Co. žengė į priekį ir galiausiai iškovojo pergalę dieną rezultatu 4:1.

Andrejus Kramaricas juos paleido 36-ąją minutę, o 70-ąją minutę padvigubino savo dienos rezultatą. Jam du įvarčius padėjo Marko Livaja ir Lovro Majeris.

Ši grupė vis dar atvira ir Belgijos pergalė yra būtina. Bus įdomu pamatyti, kaip abi šios galiūnės kovos viena su kita, siekdamos patekti į kitą 2022 m. FIFA pasaulio taurės etapą.

Kurią dieną vyks 2022 m. FIFA pasaulio taurės rungtynės tarp Kroatijos ir Belgijos?

2022 metų FIFA pasaulio čempionato rungtynės tarp Kroatijos ir Belgijos vyks gruodžio 1 d., ketvirtadienį.

Kur vyks 2022 m. FIFA pasaulio taurės rungtynės Kroatija ir Belgija?

2022 m. FIFA pasaulio taurės rungtynės tarp Kroatijos ir Belgijos vyks Ahmado Bin Ali stadione.

Kada prasidės 2022 m. FIFA pasaulio taurės rungtynės Kroatija ir Belgija?

2022 m. FIFA pasaulio taurės rungtynės tarp Kroatijos ir Belgijos prasidės 20.30 val. IST.

TAIP PAT SKAITYKITE | „Komandoje nėra problemų, tik išorinis bandymas sukurti vidines problemas“ – Thibaut Courtois

Kurie televizijos kanalai transliuos 2022 m. FIFA pasaulio taurės rungtynes ​​Kroatija ir Belgija?

2022 m. FIFA pasaulio taurės rungtynės Kroatija ir Belgija bus transliuojamos per Indijos „Sports 18“ ir „Sports 18“ kanalus.

Kaip žiūrėti tiesioginę 2022 m. FIFA pasaulio taurės Kroatijos ir Belgijos rungtynių transliaciją?

2022 m. FIFA pasaulio taurės rungtynės Kroatija ir Belgija bus tiesiogiai transliuojamos programėlėje JioCinema.

Belgija vs Kanada Galimas startas XI:

Numatoma Belgijos starto sudėtis: Thibaut Courtois, Toby Alderweireld, Jan Vertonghen, Zeno Debast, Thomas Meunier, Tielemans, Axel Witsel, Castagne, Kevin De Bruyne, Michy Batshuayi, Eden Hazard

Kroatijos numatoma startinė sudėtis: Dominikas Livakovičius, Josipas Juranovičius, Dejanas Lovrenas, Josko Gvardiolis, Borna Sosa, Luka Modričius, Marcelo Brozovičius, Mateo Kovačičius, Andrejus Kramaric, Marko Livaja, Ivanas Perišičius