Ledo ritulys yra labai svarbus, o jei esate užsiėmęs Vidurio Teneso gyventojas, bet vis dar esate gimtojo miesto „Predators“ gerbėjas, čia rasite kassavaitinius Nešvilio „Predators“ naujinius su viskuo, ką jums reikia žinoti.

Praeitą savaitę

Sausio 24 d., 2:1 pergalė prieš Winnipeg Jets

Sausio 26 d., 6:4 prieš New Jersey Devils

Tai buvo Nešvilio personažo pergalė. „Žinoma, jie įveikė „The Kings“, bet niekaip negali išlaikyti tempo. Jie turi „Jets“. Galbūt jūs taip manėte ir niekas jūsų nepriekaištaus už tai, ypač kai Winnipeg pelnė įvartį pirmąją žaidimo minutę, tačiau Nashville susikaupė. Baudos nužudymas išliko stiprus, neleidžiant „The Jets“ uždegti lempą trimis bandymais, Glassas ir toliau puikiai žaidė su įspūdingu nukreipimu į vartus, Jeannot nutraukė įvarčių sausrą, dėl kurios jis nuo spalio mėnesio neleido patekti į vartus su žaidimo nugalėtoju, o Sarosas. turėjo keletą svarbių išsaugojimų, dėl kurių „The Preds“ liko šiame.

Na, tai buvo iš keptuvės ir į Nešvilio ugnį, kai „The Devils“ atvyko į miestą kaip geriausia NHL kelių komanda. „Preds“ turėjo pagreitį ir, jei norėjo patekti į „Visų žvaigždžių“ pertrauką, turėjo aplenkti Naująjį Džersį. „Jets“ žaidime Nešvilis laimėjo mažai taškų turintį „gril-it-out“ tipo žaidimą. Dėl šio „The Preds“ sugebėjo laimėti greitą ir daugiau taškų pelningą žaidimą. Jie žudė visas baudas antras rungtynes ​​iš eilės, Glassas ir Jeannot abu pelnė įvarčius dviejose rungtynėse, o įvarčius pelnė Granlundas, Duchene’as ir Forsbergas, o Nashville laimėjo 6:4 ir iškovojo tris pergales. eilė į pertrauką.

Štai ką treneris Hynesas pasakė apie savaitę ir ką ji reiškė komandai:

„Nashville“ dabar užima 24:18:6 su 54 taškais. Jie sėdi 20 valth NHL, 10th Vakarų konferencijoje, 5th Centriniame divizione ir tris taškus iš „Wild Card“ vietos.

Šią savaitę

NHL Visų žvaigždžių žaidimas ir įgūdžių iššūkiai

Visų žvaigždžių savaitgalis vyks Floridos saulėtekyje vasario 3 drd ir 4th, kurį rengia „The Florida Panthers“. Penktadienį ESPN ir ESPN+ vyks įgūdžių varžybos, o šeštadienį ABC ir ESPN+.

Juuse Saros atstovaus Nešviliui, sutaupęs 0,921 procentą

Galite rasti visą sąrašą ir įgūdžių iššūkių aprašymus čia.

Kitos Nashville rungtynės vasario 7 dieną žais namuose su „The Vegas Golden Knights“.th 7:00 val