„Grizzlies“ prieš „Suns“: pradžios laikas, kur žiūrėti, kas naujausia

The Memfio „Grizzlies“. žaisti prieš Phoenix Suns pėdsakų centre

The Memfio „Grizzlies“. išleidžia 3 948 101 USD už laimėjimą Phoenix Suns vienam laimėjimui išleidžia 7 346 976 USD

Žaidimo laikas: 20:00 EST 2023 m. sausio 22 d., sekmadienį

Transliacijos informacija

Tiesiogiai: fuboTV (Žiūrėkite nemokamai)
NBA lygos leidimas: Daugiausia tiesioginių žaidimų ir NBA TV. Nemokamas bandomasis laikotarpis

Nacionalinė televizija: N/A
Namų televizija: Bally Sports AZ
Televizija toli: Bally Sports SE-MEM
Namų radijas: KMVP 98.7 / S: KSUN
„Away Radio“: ESPN 92.9FM / 680AM

Kai žaidimas vyksta, galite jį sekti čia!

Koks triukšmas „Twitter“?

Duane’as Rankinas

@DuaneRankinas

„Jis turėjo daugiau blokų nei aš? Jie visi mokosi, kaip užblokuoti mane. Aš esu puikus mokytojas“.
Bismackas Biyombo kaip Joshas Okogie turėjo keturis blokus iki trijų, kai #Suns nugalėjo #Pacers.
Biyombo dabar turi 1001 karjeros bloką, kad taptų tik 103-iu žaidėju #NBA istorijoje, pasiekusiu 1 tūkst. pic.twitter.com/kz90UwfeJn3:01 val

„Komanda padarė gerą darbą, kad mane surastų. Mes tarsi manėme, kad jie žais.
Bismackas Biyombo per pirmąjį kėlinį pelnė šešis iš savo sezono rekordo 12 taškų, pradedant Deandre’o Aytono (susirgusio COVID liga) vietoje #Suns pergale prieš #Pacers. pic.twitter.com/yUYQ0v7LZd2:56 val

„Aš tiesiog išeinu ir stengiuosi būti agresyvus.
Mikalas Bridgesas pirmą kartą per savo 5-ąjį sezoną NBA karjeroje pelnė 20 taškų per keturias rungtynes ​​iš eilės.
Turėjo 22 šeštadienio pergalę prieš #Pacers. #Saulės pic.twitter.com/NQewG1ReVM2:48 val

Žiūrėkite Mikalo tiltus👀.
Kažkas slepiasi už žiniasklaidos, kol jis davė interviu po žaidimo.
„Ei, žmogau, kalbėk apie tai, kad tame bloke aš tau uždėjau“.
Norėdami įdiegti Bismack Biyombo.
„Žmogau, Biz davė man apyvartą. Šiuo metu esu išvykęs iš Biz.
Tai tik pradžia“. #Saulės pic.twitter.com/WqvwCgGXWj2:43 val

„Nugaros yra dvikovos, bet tai yra krepšinis. Mes namie. Mes neskrendame. Vaikinai po valandos bus savo namuose, miegos savo lovoje. Esu tikras, kad jie yra pasirengę žaisti.
Monty Williamsas kaip #Suns susiduria su #Grizzlies sekmadieniu. Pralaimėjo 30 metų Memfyje #MLKDay. pic.twitter.com/WuABtu1o7X2:28 val

„Suteikė mums šiek tiek pagreitį“.
Monty Williamsas su #Suns baigė trečiąjį kėlinį rezultatu 7:0 ir ketvirtajame kėlinyje pirmavo 87:83.
„Phoenix“ atkovojo tris kamuolius, atkovojęs vieną kamuolį. pic.twitter.com/hmnbHSHWrJ2:24 val

„Kad galėtų pasiekti baudų metimų liniją, jis metė 15 baudų metimų? Jis atliko perėjimą gynyboje. Supermeno patarimas, 3. Jis buvo visur.
Monty Williamsas prieš Joshą Okogie, kuris pelnė daugiausiai 24 taškus po nosies lūžio žaidime #Suns win vs. #Pacers. pic.twitter.com/Uvsk63md6h2:20 val