Laikas, kanalas, tiesioginės transliacijos informacija

Tiesiogiai iš Niujorko, šeštadienio vakaras (krepšinis)!

Antrajame kėlinyje „Nets“ reikalai klostėsi taip gerai. Antrajame kėlinyje Bruklinas turėjo dešimties taškų persvarą, bet ketvirtojo kėlinio susitraukimas su „Celtics“ atvedė Bostono pergalę 114:107 ir Jaysoną Tatumą į priekį 2:0. kompanija, kai serialas keliauja į Brukliną 3 žaidimui.

Kevinas Durantas pelnė 27 taškus, o Bruce’as Brownas pridėjo 23 taškus, pataikęs 8 iš 12. Tatumas atakavo vakare, atakuodamas 5 iš 16, tačiau vis tiek vadovavo gerai apvalioje „Celtics“ atakoje (septyni Bostono žaidėjai pelnė dviženklį skaičių) su 19 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų. Ar „Nets“ pateks į seriją, ar Bostonas pasieks 3:0? Išsiaiškinkime!

Nuo pradžios iki tiesioginės transliacijos informacijos – štai kaip žiūrėti „Celtics-Nets“ serijos 3 rungtynes ​​tiesiogiai internetu.

NETS VS CELTICS 3 ŽAIDIMAS: PRADŽIOS LAIKAS, KANALŲ INFORMACIJA

3 žaidimas prasidės šįvakar (balandžio 23 d.) 19.30 val. ET per ESPN.

NETS VS CELTICS GAME 3 TIESIOGINĖ INFORMACIJA:

Jei turite galiojantį prisijungimo prie interneto ryšį, galite tiesiogiai žiūrėti „Celtics-Nets“ serijos 3 rungtynes Žiūrėkite ESPN arba ESPN programa. Toliau pateikiamos papildomos tiesioginės transliacijos parinktys.