Penkios komandos, kurias reikia stebėti „PGA Tour“ vieninteliame komandiniame renginyje „Zurich Classic“.

„Zurich Classic of New Orleans“ yra „PGA Tour“ vienišas komandinis sezono renginys, kuris visada veda prie įdomių porų.

Štai penkios komandos, kurias reikia stebėti TPC Luizianoje.

Scottie Scheffler / Ryanas Palmeris

Pasaulio Nr. 1 Scheffler yra vieni geriausių metų turo istorijoje. Iškovojo keturias pergales per paskutinius šešis startus, įskaitant Pasaulio golfo čempionatą ir „Masters“, Dalaso gyventojas stengsis, kad jis tęstųsi kartu su savo kolega teksasiečiu. Palmeris, 2019 m. laimėjęs Ciuricho klasiką kartu su Jonu Rahmu, šiame renginyje vėl atsidūrė su aukšto lygio komandos draugu. Scheffleris prisijungia prie Rahmo ir praėjusios savaitės nugalėtojo Jordano Spieth kaip Palmerio partnerių Naujajame Orleane (į kurį atkreipė Justino Thomaso dėmesį).

Collinas Morikawa / Viktoras Hovlandas

Morikawa (Nr. 2) ir Hovlandas (Nr. 5) šią savaitę iš priešų taps draugais, nes pora 2021 m. Ryderio taurės varžybose vienetuose susikirto ir išlygino rungtynes. Jie sudaro aukščiausią TPC Luizianos komandą ir yra vienintelė komanda, kurios abu žaidėjai patenka į 10 geriausių oficialaus pasaulio golfo reitingo. Morikawa finišavo T-26 praėjusios savaitės RBC Heritage turnyre, tačiau į šį renginį vedė vienas dešimtukas su T-9 finišu WGC-Dell Technologies Match Play ir penktoje vietoje Masters turnyre. Hovlandas, kuris pasaulio reitinge užkopė net į trečią vietą, „Masters“ turnyre nusileidžia su T-27, tačiau anksčiau šį sezoną turėjo tris iš eilės geriausiųjų dešimtukus – T-4 Genesis Invitational, T-2 Arnold Palmer Invitational ir T-9 žaidėjų čempionate. Abu žaidėjai turi puikius kamuolių smūgiavimo sezonus. Morikawa užima septintąją vietą pagal pasiektus smūgius: nuo trišakio ir pasiektus smūgius: priartėkite prie žalio, o Hovlandas – 11th smūgiais įgytas: nuo trišakio ir trečias pagal pasiektus smūgius: priartėkite prie žalio.

„Ciurich Classic of New Orleans“ žaidimo laikas

Cameronas Smithas / Marcas Leishmanas

Australijos komanda nori sugrįžti į šį renginį po įdomios pergalės atkrintamosiose varžybose 2021 m. prieš Louis Oosthuizen ir Charl Schwartzel komandą. Tai buvo antras kartas, kai Smithas įveikė TPC Louisiana, nes jis ir Jonas Blixtas buvo nugalėtojai 2017 m. (taip pat atkrintamosiose), pirmaisiais metais šis renginys pasikeitė į komandinį formatą. Smithas greičiausiai būtų pagrindinis pretendentas į PGA turo metų žaidėją, jei ne Schefflerio du karšti mėnesiai. Smithas jau turi dvi pergales – Sentry Tournament of Champions ir The Players Championship – bei T-3 finišą Masters turnyre. Leišmanas šią savaitę nori rasti tam tikrą formą, nes jo vienintelis 2022 m. geriausiųjų dešimtukas buvo pasiektas Maui mieste, kur jis finišavo T-10.

BY Skaitmeninis golfo kanalas

Štai šios savaitės „PGA Tour“ komandos renginio, Naujojo Orleano „Zurich Classic“, lauką ir formatą.

Patrick Cantlay / Xander Schauffele

Kalifornijos vaikai sieks pagerinti praeitų metų T-11 finišą šiame renginyje, kuriame buvo antrasis 74 turas alternatyviojo šūvio formatu. Cantlay užėmė antrąją vietą prieš Spiethą praėjusios savaitės RBC Heritage turnyre, kuriame ketvirtą vietą pasaulyje užimantis žaidėjas įveikė pirmąją atkrintamųjų varžybų duobutę. Tai buvo antroji šio sezono vicečempionė valdančiajam FedExCup čempionui, kuris anksčiau šiais metais WM Phoenix Open atkrintamosiose varžybose pralaimėjo Scheffleriui. Schauffele finišavo T-3 Finikso turnyre, o tai yra geriausias jo sezono rezultatas ir tik 10 geriausių. Jis baigia vienintelį praleistą „Masters“ lenktynių startą per penkis startus.

BY Brentlis Rominas

Billy Horschel sako, kad jam nerūpi, jei žmonėms tai nepatinka; jis ir toliau bus savimi, nors žino, kad kartais gali įkaisti.

Billy Horschel / Samas Burnsas

Du SEC produktai sudaro dar vieną komandą, kurią sudaro du 15 geriausių pasaulio žaidėjų: Burnsas – 11, o Horschel – 14. Praėjusiais metais pora čia pataikė 63 pirmąjį etapą, kol galiausiai finišavo T-4. , du metimai iš atkrintamųjų. Burnsas praleido „Masters“ turnyrą, bet jau antrus metus iš eilės laimėjo „Valspar“ čempionatą ankstesniame starte. Geriausias Horschelio finišas „Tour“ šį sezoną yra T-2 Arnoldo Palmerio kvietime, tačiau nuoseklumas buvo žaidimo pavadinimas buvusiam Gatoriui. Jis nepraleido nė vieno nuo 2021 m. „US Open“ turnyro.