„Raptors“ tikisi išlikti gyvas prieš „76ers“.

Toronto „Raptors“ komandai oficialiai atėjo laikas „padaryti arba mirti“.

NBA istorijoje 143 komandos nusileido 0:3 ir nė viena nesugrįžo laimėti serijos. Tai yra užduotis, su kuria „Raptors“ laukia 4 rungtynės prieš Philadelphia 76ers sekmadienio popietę 14 val.

Į ką atkreipti dėmesį

• „Raptors“ blogai nusimetė, kai serijoje atsilieka 0:3. 2015 m. jie 31 tašku pralaimėjo Vašingtono „Wizards“ 4-osiose rungtynėse, o visai neseniai 35 taškais pralaimėjo „Cleveland Cavaliers“ 2018 m. Tai suprantama atsižvelgiant į situaciją, tačiau Torontas šį kartą tikisi kitokio rezultato. Net jei „Raptors“ iš „76ers“ išskirs tik vieną žaidimą, tai bus vienas papildomas atkrintamųjų varžybų žaidimas šiai jaunai grupei.
  • Ne paslaptis, kad Pascalis Siakamas ir Fredas VanVleetas buvo priblokšti 3 žaidime ir šioje serijoje nežaidė iki Visų žvaigždžių lygio. Siakamas net prisipažino, kad peržiūrėjo 3 žaidimo juostą, kad jam reikia būti agresyvesniam. „76ers“ atkakliai gina jį, bet laikas jam perimti žaidimą ir patvirtinti, kad yra geriausias Toronto žaidėjas.
  • Trečiadienio vakarą „Raptors“ atliko neįtikėtiną darbą gindama Joelą Embiidą pirmame kėlinyje, išlaikydama jį tik penkiais taškais ir keturis kartus prasimušdama, o antrajame kėlinyje viskas iširo. Tai nebūtinai bus taip lengva, kaip buvo 3-iųjų rungtynių pradžioje, bet Torontas turi ir toliau jį spūstis be pražangų.